Avaleht
Firmast
Kontakt
Hea külastaja

Aastaid tagasi kutsuti inimesi, kes arvutitest natuke rohkem teadsid, häkkeriteks. Kui mõned asjaarmastajad häkkerid otsustasid ka natuke tõsisemalt asjaga tegelema hakata, moodustati kooskäimise koht, nn. klubi. 1995.a. kevadel pandi alus juriidilisele isikule - AS HClub'ile. Hiljem liitusid ka professionaalid. Sellest ajast alates on firma põhitegevuseks olnud tarkvara tootmine, infosüsteemide loomine eritellimusel, arvutite riistvara müük, hooldus ning arvutivõrkude ehitamine.

Esimeseks tooteks oli telefonikeskjaamade kõnearvestuse süsteem PANA, mida tänaseks päevaks kasutatakse laialt üle Eesti, kaasaarvatud mitmetes hotellides ja kinnisvara haldavates ettevõtetes.

Algusaegade üheks huvitavamaks projektiks, tänu just oma ainulaadsusele, oli Riigi Ravimiameti poolt tellitud ravimite sertifikaatide väljastamise süsteem ALBERT. Fonoteegi on arvutisse saanud Tartu Raadio ning tarkvara geeniuuringuteks AS Asper.

Kõike suuremaks projektiks on olnud majandustarkvara KARDINAL , hõlmates lao-, tootmise- raamatupidamise arvestust. Süsteem on orienteeritud nii jae- kui hulgimüüjatele, tootmis- ning toitlustusettevõtetele. Tänu meeldivale koostööle oma klientidega on antud süsteem kujunenud üheks arvestatavamaks majandustarkvara lahenduseks just tänu oma funktsionaalsusele.

Uutest lahendustest võiks ära märkida tarkvaralise maksekaartide teenendamise süsteemi, digitaalse videojärelvalvesüsteemi EAGLE ning purjespordi harrastajatele loodud ilmavaatluse andmebaas Võrtsjärvel.

Erilist rõhku oleme pööranud süsteemide kasutamise väljaõppele andes ettevõtjale võimaluse süsteemi käivitamise hetkest tegeleda oma põhitegevusega. Garantii tõrgeteta tööks annab ööpäevaringne hooldusteenistus.

Korraliku ettevalmistuse on saanud AS HClub’i tehnikaosakond. Läbitud on Eesti suurima arvutitootja MicroLink koolituskursused ning täiendatud kaasaegse sidetehnoloogia vallas. Suurematest projektidest võiksime nimetada Hansapanga Barclay kontori arvutivõrgu ning sama büroohoone telefonside installatsiooni, KAPITALI maja ning Fortuuna Elamu nõrkvoolusüsteeme.

Eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset tehnikat ning -teenust kõigis arvutiga seotud valdkondades.

Meeldivat koostööd soovides,
Tanel Urbanik
juhataja